نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی :

راه جهانی شدن اسلام احیای امر به معروف ونهی از منکر است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / دوشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز راه جهانی شدن اسلام انحصارا در احیای امر به معروف و نهی از منکر تعریف شده است.

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در مسجد موسی ابن جعفر مشهد گفت:با نصیحت و ارشاد و تذکر و مقاله نوشتن این انحرافات برطرف نمی‌شود و باید قیام کرد تا سیره جدش احیا شود آن هم قیامی که سرانجام آن در کربلا ختم به شهادت می‌شود.

وی  افزود: مکتب سید الشهدا و مکتب عاشورا احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در ایران و دنیا این نتیجه را می‌دهد که هر کس مرد است به عاشورا و کربلا می‌آید و هرچه نامرد است در جبهه عبیدالله زیاد قرار می‌گیرد .

عضو کمسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی  گفت: حادثه کربلا حادثه جهانی بود انقلاب اسلامی ما هم یک حادثه جهانی بوده است.

انقلاب ایران سرآغاز انقلاب حضرت مهدی عج است

کریمی قدوسی با اشاره به  رهنمودهایامام خمینی (ره) که  فرمودند اصلا انقلاب به وجود آمد تا بگوییم در عاشورا چه گذشت گفت:  ایشان می‌گویند این انقلاب به وقوع پیوسته است تا ما در این انقلاب بگوییم کربلا چه خبر بود و چه اتفاقی افتاد.


وی افزود: کلام امام حجت است که می‌فرماید همه بدانید انقلاب مردم ایران محدود به ایران نیست و انقلاب ایران سرآغاز انقلاب به پرچم داری حضرت مهدی عج است.
نماینده مردم مشهدو کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: این نقشه یک نقشه جهانی است این نقشه راهی برای حاکمیت اسلام در کل جهان است؛ گفتمان و به اصطلاح امروزی هژمون انقلاب جهانی اسلام فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در کل جهان است.
کریمی قدوسی افزود: یزید زمان، امروز آمریکا است مصلح بزرگ جهان امروز امام است که انقلاب ما به دست او به وقوع پیوسته و حفظ شده و حفظ خواهد شد .

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1815

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.