عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی:

مشکل ما با FATF توقف ارتباطات بانکی ماست/ به لطف خدا در اربعین انقلاب از بزرگترین پیچ انقلاب عبور خواهیم کرد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / شنبه ۱۳ مرداد ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:FATF از ما خواسته که ارتباطات بانکی مان را متوقف کنیم و این مشکل اصلی ما با این قرار داد است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جلسه طرح ولایت بسیج دانشجویی خراسان رضوی افزود: در جلسه‌ای که با رؤسای سه قوه، وزرا و نمایندگان مجلس که با اسم همدلی برگزار شد در پایان جلسه آقای روحانی برای جمع‌بندی حضور پیدا کرد و حل مشکلات کشور را در گرو تصویب چهار لایحه عنوان کرد . 

وی  با بیان اینکه FATF از ما خواسته که ارتباطات بانکی مان را متوقف کنیم و این مشکل اصلی ما با این قرار داد است افزود: یکی از خطرناک‌ترین کنوانسیون‌ها منع مالی تروریسم است و این کنوانسیون همه حساب‌های مالی کشور را رد یابی می‌کند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئله این کنوانسیون این است که هرکسی باعث ایجاد رعب و وحشت در دنیا شود و یا نظام سلطه جهانى را می ترساند تعریف تروریسم برایش ابلاغ می‌شود.

کریمی قدوسی در رابطه با اینکه وى با برخى دیگر از نمایندگان تصمیم گرفتند از مجلس خارج شوند تا امکان تصویب وجود کنوانسیون وجود نداشته باشد افزود: هرجا که شما تهدید‌هایی در حوزه‌های جاری علمی فرهنگى هنری می‌بینید، یک تیم قوی نفوذی وجود دارد که آن را هدایت می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ بعد از خروج از برجام گفت ، بزودی تهران تماس می‌گیرد و به من اعلام می‌کند بدون قید و شرط حاضرم به مذاکره بنشینم؛ اما به لطف خدا مذاکره مجدد شکست می‌خورد و با بیانیه‌ای که سردار عزیز جعفری فرمانده محترم سپاه پاسداران دادند که تیر خلاص را زدند به لطف خدا در اربعین انقلاب از بزرگترین پیچ انقلاب عبور خواهیم کرد.

وی تصریح کرد:   به نقطه‌ای می‌رسیم که امام گفتند به همه بشارت می‌دهم روزی می‌رسد که این امامت و ولایت را تحویل صاحب اصلی آن خواهیم داد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1782

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.