کریمی‌قدوسی در گفت‌وگوی مشروح با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

بدنامی آمریکا با متوسل شدن به منافقین/ کفگیر آمریکا به ته دیگ خورده است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / دوشنبه ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: دستاویز شدن آمریکایی‌ها به گروهک منافقین برای آنان دستاوردی جز بدنامی ندارد.

جواد کریمی‌قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به گردهمایی‌ منافقین در پاریس و حضور یکی از اعضای ارشد دولت ترامپ در این نشست، اظهار کرد: در زمان جنگ تحمیلی، پس از آنکه خانه‌های تیمی‌ منافقین متلاشی شد، عده‌ای از آنان محاکمه و  به درک واصل شدند اما عده‌ای هم فرار کردند و به دامان صدام پناهنده شدند.

جان بولتون از سازمان منافقین پاداش می‌گیرد

وی با اشاره به اینکه پیوستن گروهک منافقین به صدام، سقوط وی را تسریع بخشید، گفت: امروز هم آ‌ن حادثه تکرار شده است و منافقین به زمامداران نظام سلطه یعنی آمریکا پیوسته‌اند و جان بولتون، مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا از سازمان منافقین، ماهانه پاداش و حقوق دریافت می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه آمریکایی‌ها امروز مانند صدام که در برابر قدرت رزمندگان ما مستأصل شده بود، در برابر ملت ایران مستأصل شده‌اند، اظهار کرد: آمریکایی‌ها از این جهت به منافقین میدان می‌دهند چرا که این افراد در داخل کشور بودند و اطلاعاتی از کم و کیف مسائل دارند و برای آنان مبادرت به جاسوسی می‌کنند.

بهره‌گیری آمریکا از  جاسوسی منافقین

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها به دنبال بهره گیری از جاسوسی منافقین برای تدوین نقشه‌های براندازی جمهوری اسلامی هستند، تصریح کرد: بزرگترین محدودیت و مشکل آمریکایی‌ها این است که در ایران سفارتخانه ندارند و از آنجایی که به صورت مستقیم نمی‌توانند به اطلاعات کشورمان دسترسی داشته باشند، به چنین افرادی متوسل می‌شوند.

بدنامی آمریکا با دستاویز شدن به تروریست‌ها

کریمی‌قدوسی با تأکید بر اینکه دستاویز شدن آمریکایی‌ها به گروهک تروریستی منافقین برای آنان دستاوردی جز بدنامی ندارد، گفت: منافقین یک گروهک تروریست شکست خورده هستند و در دنیا آنان را به ترورهایشان می‌شناسند، اما آمریکایی‌ها به حدی مستأصل شده‌اند و کفگیرشان به ته دیگ خورده است که سراغ این اراذل و اوباش تروریست رفته‌اند تا به جمهوری اسلامی ضربه بزنند.

دستگیری جیسون رضاییان و نزار زاکا، سازمان اطلاعاتی آمریکا را به هم ریخت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به شکست‌های پیاپی آمریکا در منطقه، تصریح کرد: ارتش آمریکا چندین مرتبه در منطقه ما جنگید، اما نیرو‌های آنان شکست خورده بازگشتند و از سوی دیگر سازمان اطلاعاتی آمریکا با دستگیری نفوذی‌هایی چون جیسون رضاییان و نزار زاکا به هم ریخته است.

آمریکا با توسل به منافقین هم به جایی نمی‌رسد

وی با بیان اینکه طرح‌ها و نقشه‌های آمریکا یکی پس از دیگری افشا می‌شود، اظهار کرد: کاندولیزا رایس وزیر خارجه دولت بوش زمانی بیان کرد که سالیان زیادی است که امکانات اطلاعاتی و لجستیکی‌مان را به کار می‌گیریم و صد‌ها میلیارد دلار خرج می‌کنیم تا در منطقه تغییر ایجاد کرده و ایران را تضعیف کنیم، اما رهبر ایران با یک سخنرانی تمام استراتژی‌های ما را به هم می‌ریزد.

کریمی‌قدوسی با تأکید بر اینکه اعتراف‌های مقامات آمریکا به خوبی موید قدرت جمهوری اسلامی ایران و ناکارآمدی آمریکایی‌ها است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر هم آمریکایی‌ها از سر ناچاری به منافقین پناه برده‌اند در حالی که منافقین یک سازمان تروریستی ضربه خورده است و آمریکا با توسل به این گروهک هم به جایی نمی‌رسد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1759

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.