کریمی قدوسی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مردم با خلق حماسه 22 بهمن ضربه مهلکی به دشمنانشان زدند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: مردم در راهپیمایی 22 بهمن، حماسه‌ای بسیار عظیم را خلق کردند و ضربه مهلکی به دشمنانشان زدند.

جواد کریمی قدوسی نماینده مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: حضور ملت قهرمان و با بصیرت ایران در جشن پیروزی انقلاب اسلامی نسبت به راهپیمایی سالهای گذشته از ویژگی‌های برجسته‌ای برخوردار بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: حضور پرشور مردم مانند راهپیمایی‌های اول انقلاب در بهمن 57، دارای پیام انقلابی بود و روح بصیرت و حماسه آفرینی را به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: مردم هیچگاه از پا نمی‌افتند و خسته نمی‌شوند، زیرا جنس انقلاب اسلامی مانند جنس انقلاب صدر اسلام است؛ همان انقلاب فاطمی، حسینی و مهدوی که باید سراسر جهان را تحت تاثیر خود قرار دهد.

کریمی قدوسی گفت: این راهپیمایی با این عظمت در حالی به وقوع پیوست که عموم مردم عزیز ما از مشکلات اقتصادی، تنگنا‌های معیشتی، رکود و برخی گرفتار‌های مانند فاسد اقتصادی در نظام پولی و بانکی گلایه دارند، اما مردم حساب این مسائل و مشکلات را از ذات انقلاب و هستی آن که متعلق به اسلام ناب است، جدا می‌دانند و این کمبود‌ها را پای حساب مسئولانی می‌نویسند که سلیقه‌های متفاوت دارند.

وی با بیان اینکه مردم هیچگاه با انقلاب خود قهر نکرده و نخواهند کرد، اضافه کرد: چند ماه پیش دشمنان سعی کردند در اکثر شهر‌های ایران بحران آفرینی کنند و این پیام را به جهان مخابره کنند که ملت ایران از انقلابشان خسته شدند، از حل مشکلاتشان ناامید هستند و نسبت به مسئولان خود بدبین‌اند، آنها به دنبال این بودند تا با چنین تبلیغاتی، راه ملت را از انقلاب و امام راحل جدا کنند.

کریمی قدوسی  افزود: مردم در راهپیمایی 22 بهمن، حماسه‌ای بسیار عظیم را خلق کردند و ضربه مهلکی به دشمنانشان زدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: مردم با امید و نشاط در میدان عمل حضور دارند و مطمئن هستند که در روز‌های آینده مشکلاتی که بر اساس نوع عملکرد مسئولان ایجاد شده است، برطرف خواهد شد.

نماینده مردم مشهد خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران به آرمان‌های دور و نزدیکش دست یافته است و به اهداف خود در زمینه‌های اقتصادی و اجتماعی جامع عمل می‌پوشاند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1669

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.