نماینده مجلس:

تفکر حسینی و انقلابی مانع از گزند به نظام است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

مشهد- ایرنا- نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که تفکر حسینی، علوی، فاطمی و انقلابی در این کشور وجود دارد هیچ گزندی به انقلاب نمی رسد.

جواد کریمی قدوسی پنجشنبه شب در همایش گرامیداشت انقلاب اسلامی در مسجد جفایی مشهد افزود: عظمت انقلاب اسلامی به اسلام برمی گردد و تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در این ملت موج می زند هیچ کس نخواهد توانست آن را شکست دهد.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در عین حالی که به اهداف بسیار رسیده است بسیاری از آرمانهای محقق نشده هم دارد اظهار کرد: هر جا کشور به پیش رفته است حاصل میدانداری تفکر انقلابی بوده و همین تفکر با دست خالی معجزه آفریده است.
وی گفت: چهل سالگی انقلاب بشارت این است که انقلاب با ثبات قدم، اقتدار و دستاوردهای بیشتری می تواند مسیر خود را ادامه دهد.
کریمی قدوسی افزود: امروز قوی تر، سر حال تر و امیدوارتر از سال 57 هستیم و نسل جدید تجربه 40 سال از انقلاب و تاریخ آن را در پیش رو دارد که مبادا خطاهای گذشته در آینده هم تکرار شود.
وی اظهار کرد: از روز اول پیروزی انقلاب دشمن تلاش کرد در برابر گفتمان انقلاب، گفتمان موازی بوجود آورد و مسیر انقلاب را منزوی و منحرف کند و این باور را ترویج کند که تفکر و حکومت اسلامی کارآمد نیست و راهی جز باز کردن دروازه ها به روی دشمن نداریم.
وی گفت: تحول انقلاب اسلامی نقطه عطفی در حوادث زمانه بوده و آثار این انقلاب آنقدر زیاد است که سال ها برای ذکر آن نیاز به زمان داریم. 
این نماینده مجلس افزود: از برکت این نظام و رهبری است که با وجود انبارهای تجهیزات نظامی دشمن در کشورهای اطراف ما، دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند. 
وی اظهار کرد: امروز نسل دوم و سوم انقلاب در وسط میدان بوده و افرادی مانند شهید حججی ها نماد این تفکر هستند. جوانان امروز، بیش از نسل اول انقلاب مورد اعتماد رهبری قرار دارند.
وی گفت: انقلاب اسلامی در 40 سالگی خود بشارتهای بزرگی پیش رو دارد بطوریکه رهبر معظم انقلاب هم فرمودند می دانم اراده الهی بر این تعلق گرفته است که ملت و انقلاب را به اوج عزت ممکن برساند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1667

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.