در گفت‌وگو با ایسکانیوز:

کریمی قدوسی: امام موسی صدر زنده است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانون گذاری / چهارشنبه ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت مجلس و رئیس کمیته پیگیری از وضعیت امام موسی صدر گفت: با پیگیری‌هایی که صورت دادیم هیچ نشانه‌ای دال بر شهادت امام موسی صدر پیدا نکردیم .

جواد کریمی قدوسی رئیس کمیته بررسی وضعیت امام موسی صدر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسکانیوز گفت: در جریان پیگیری از وضعیت امام موسی صدر طبق اخبار واصله امروز یکی از پسران معمر قزافی رهبر سابق لیبی در لبنان در اختیار نظام قضایی لبنان قرار گرفته است که مقرر شده اطلاعاتی از آن زمان و وضعیت مجهول امام موسی صدر دارد را عنوان کند.

وی با بیان اینکه مقرر شده تا جلساتی از سوی این کمیته و سفری به لبنان داشته باشیم گفت: ما تلاش داریم تا ارتباطاتی برقرار کنیم تا تحقیقات در این زمینه و آخرین وضعیت موجود از امام موسی صدر را کامل کنیم.

کریمی قدوسی تاکید کرد: البته در زمان سقوط حکومت قذافی در لیبی ما سفری به همراه علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه وقت به این کشور داشتیم و با پیگیری‌هایی که صورت دادیم هیچ نشانه‌ای دال بر شهادت امام موسی صدر پیدا نکردیم.

وی در پایان با بیان اینکه این کمیته تلاش دارد تا وضعیت امام موسی صدر را به سرعت مشخص کند گفت: طبق اسناد و مدارکی که به دست ما رسیده و ضمن ملاقات‌هایی که در سطوح بین‌المللی با طرفین داشتیم اسنادی پیدا شده که احراز دارد امام موسی صدر هنوز در قید حیات است.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1544

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.