حمله موشکی به مقر تروریست‌ها؛ پیامی برای خروج حامیان تروریسم از منطقه

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه / دوشنبه ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: شلیک شش موشک به مقر تروریست‌ها در سوریه دربرابر زرادخانه‌ها پر از موشک‌‌های آماده سپاه، صرفا حکم پیام برای حامیان تروریسم در منطقه داشت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، جواد کریمی قدوسی با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه افزود: این حمله پیش از اینکه پیامی برای تروریست ها باشد، پیامی برای حامیان تروریست ها در منطقه بود که مظهر آن رژیم آل سعود و امریکایی ها هستند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: حمله موشکی سپاه به مواضع داعشی ها در سوریه پاسخی به یاوه گویی های وزیر خارجه سعودی و سفر ترامپ به منطقه بود که قصد داشتند جنگ را به مرزهای ایران برسانند.

وی در ادامه با بیان اینکه پیش از حمله به مجلس بود که وزیر خارجه سعودی مدعی شد باید ایران را تنبیه کرد، اظهار داشت: شلیک شش موشک در برابر موشک هایی که در زرادخانه های سپاه آماده شلیک است فقط حکم پیام رسانی داشت و برای نشان دادن پیام و قدرت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همین شش موشک کفایت می کرد که پیام آن به آل سعود برسد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در ادامه با بیان اینکه امریکا قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران را دارد، خاطرنشان کرد: حمله موشکی ایران به مواضع تروریست ها پاسخی به تحریم های جدید ظالمانه امریکا بود که می خواستند سپاه را به عنوان جریان حامی تروریسم معرفی کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان تصریح کرد: سپاه قدس آسیب پذیر نیست و امریکا و انگلیس هستند که باید پایگاه های خود را در منطقه جمع آوری کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1416

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.