نقوی حسینی در گفت‌وگو با فارس:

نشست فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی برای پایان دادن به مسائل حاشیه‌ای برگزار شد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانونگذاری و نظارت / سه شنبه ۱۴ دی ماه ۱۳۹۵ / 0 نظر

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نشست امروز نقطه پایانی بر کلیه مسائل اخیر مربوط به کمیسیون ملی بود و این کمیسیون با اتحاد و اقتدار کامل به وظایف قانونی خود عمل خواهد کرد.

سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در کفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست امروز صبح کمسیون متبوعش،‌ اظهار داشت: نشست فوق العاده صبح امروز (13 دی ماه 95) این کمیسیون ساعت 6.30 دقیقه با حضور کلیه اعضا، تشکیل و در آن مهمترین مسائل سیاسی، امنیتی داخلی و خارجی بررسی شد.

وی افزود: در این نشست مقرر شد که با توجه به در دستور کار بودن بررسی برنامه ششم توسعه در مجلس و پس از آن بررسی بودجه سال 96 و همچنین عدم امکان تشکیل جلسات کمیسیون در برنامه عادی، کمیسیون امنیت ملی جلسات ویژه و فوق العاده‌ای تشکیل داده و موضوعات مربوط به حوزه امنیت ملی و سیاست خارجی را بررسی و پیگیری کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ادامه نیز به اتفاق آرا تصمیم گیری شد که نشست امروز نقطه پایانی بر کلیه مسائل اخیر مربوط به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی باشد و این کمیسیون با اتحاد و اقتدار کامل به وظایف قانونی خود عمل کند.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1202

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.