کریمی قدوسی در گفتگو با قم فردا خبر داد:

حضور تیم نظامی در پاکستان برای آزادی مرزبانان ایرانی / تیرگی روابط اسلام آباد و تهران هدف اصلی این گروگان‌گیری است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / پنجشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که تیرگی روابط اسلام آباد و تهران هدف اصلی این گروگان‌گیری است، گفت: یک تیم نظامی به همراه وزیر امور خارجه در پاکستان حضور یافته‌اند تا شرایط را برای آزادی مرزبانان کشورمان مهیا کنند.

جواد کریمی قدوسی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به گروگان‌گیری مرزبانان کشورمان در مرز میر جاوه اظهار داشت: موضوع گروگان‌گیری مرزبانان در کمیته امنیتی و نظامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است و رئیس کمیسیون نیز به‌صورت جدی دنبال آزادی گروگان‌ها است.
وی ادامه داد: در اولین جلسه این کمیسیون نیز موضوع آزادی گروگان‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت تا بتوانیم از تمامی ظرفیت‌ها برای آزادی مرزبانان استفاده کنیم.
کریمی قدوسی به سفر وزیر امور خارجه به پاکستان اشاره کرد و گفت: سفر محمدجواد ظریف به پاکستان نیز به همین منظور صورت گرفته و یک تیم نظامی نیز وی را در این سفر همراهی می‌کنند تا بتوانند زمینه‌های آزادی مرزبانان کشورمان را فراهم سازند.
وی هدف از این اقدام را تیره کردن روابط کشورمان با اسلام‌آباد عنوان کرد و بیان داشت: با تشکیل دولت جدید در پاکستان و هم سویی بیشتر این دولت با جمهوری اسلامی ایران این حادثه برای به هم زدن این روابط طراحی‌شده و یک فرد نفوذی این اقدام را انجام داده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: قطعاً روابط جمهوری اسلامی ایران و پاکستان با این اقدامات کور و نفوذی به هم نخواهد خورد و هر دو کشور درصدد هستند که روابط خود را مستحکم‌تر از قبل بکنند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1859

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.