پرس تی وی را به عنوان نماد مبارزه با ظلم می شناسند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / دوشنبه ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس امروز در بازدید از شبکه های برون مرزی، از نزدیک، بیشتر با روند تولید برنامه در این مجموعه آشنا شدند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در بازدید از مجموعه سعادت آباد برون مرزی صدا و سیما از شبکه ها و استودیوهای پرس تی وی و هیسپان تی وی بازدید کرده و در گفت و گو با مدیران شبکه های پرس تی وی و هیسپان تی وی، از روند تولید برنامه و مشکلات شبکه های برون مرزی آگاهی پیدا کردند.

علی اجاره دار، مدیر شبکه هیسپان تی وی در این دیدار نحوه تولید برنامه و بازخوردهای مخاطبان این شبکه اسپانیایی زبان را برای کریمی قدوسی تشریح کرده و در بازدید از استودیوهای این شبکه، قدوسی را در جریان روند تولید اخبار بیشتر آشنا کردند. 

در ادامه این بازدید، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بازدید از اتاق خبر و استودیوهای پرس تی وی و صحبت با وحید تهامی، مدیر اتاق خبر پرس تی وی، ضمن قدردانی از کسانی که شبانه روزی در این مجموعه خدمت می کنند، از خاطره سفر خود به اتیوپی گفتند و اینکه حتی در شهرهای دورافتاده این کشور با ایران و پرس تی وی آشنا بودند و ایران را به عنوان نماد مبارزه با ظلم می شناختند. 

در ادامه این دیدار، جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن ابراز خوشحالی از بازدید شبکه های برون مرزی، اظهار کرد که با تداوم این بازدید ها سعی در برطرف کردن موانع و مشکلات موجود باشند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1842

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.