دانشجویان انقلابی در اعتراض به تصویب «FATF» مقابل مجلس تجمع کردند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانون گذاری / یکشنبه ۸ مهر ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های مختلف تهران دقایقی پیش با حضور در مقابل مجلس شورای اسلامی در اعتراض به تصویب لوایح مربوط به FATF تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های مختلف تهران دقایقی پیش ( صبح یکشنبه 8 مهر 97)  در اعتراض به تصویب لوایح مربوط به FATF در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

بنابراین گزارش دانشجویان با در دست داشتن دست نوشته‌ها و سردادن شعارهایی از نمایندگان مجلس می‌خواهند تا با عدم رای به تصویب لوایح FATF، جلوی خطرات احتمالی پیوستن به این معاهده را بگیرند.

گفتنی است؛ جمعه گذشته هم دانشجویان با برگزاری تجمع بعد از اقامه نمازجمعه در سراسر کشور اعتراض خود را به تصویب لوایح FATF اعلام کردند.

حرکت اعتراضی دانشجویان درباره این موضوع از مدتها گذشته آغاز شده و دانشجویان انقلابی به روش های مختلف مانند توزیع بروشور، درخواست از نمایندگان مجلس و انتشار بیانیه‌ها و نامه‌های متعدد برای جلوگیری از تصویب لوایح FATF تلاش کرده اند.

احد آزادی‌خواه، جواد کریمی قدوسی، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر و محمد دهقانی نمایندگان مجلس شورای اسلامی بین دانشجویان حضور پیدا کرده و اعتراض خود را به تصویب FATF نشان دادند.

پیام مردادی دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در این تجمع به سخنرانی پرداخت و مواضع دانشجویان در مخالفت با FATF را بیان کرد. 

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1837

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.