عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح کرد؛

شناسایی رد پای مثلث شوم منطقه در عملیات تروریستی اهواز

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / شنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مثلث شوم آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی تلاش دارند ناامنی را به داخل شهرهای ایران بکشانند.

به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین، جواد کریمی‌قدوسی درباره حمله تروریستی امروز صبح به رژه نیروهای مسلح در اهواز، اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی بحث‌های دامنه‌داری در حوزه مسائل امنیت ملی و تهدیدهای تروریستی که متوجه جمهوری اسلامی‌شده است را در دست اقدام دارد.

وی تأکید کرد: طی اخبار واصله، رژیم آل‌سعود با دعوت از منافقین، تشکیل پایگاه نظامی و پشتوانه مالی، لجستیکی و اطلاعاتی از آنان، با همکاری داعش و جریان‌های فعال در عرصه تروریست بین‌الملل، تلاش دارند،‌ ناامنی را به داخل شهرهای ایران بکشانند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه بر اساس دستگیری‌ها و کارهای دقیق اطلاعاتی صورت گرفته، منشأ همه مشکلاتی که از دی‌ماه سال گذشته و اوایل امسال در حوزه اقتصاد در شهرهای کشور به وجود آمده است به این‌ها بازمی‌گردد.

کریمی‌قدوسی به مثلث شوم منطقه اشاره کرد و گفت: این‌گونه عملیات تروریستی با طراحی مثلث شوم، رژیم صهیونیستی به‌عنوان ضلع عبری، آمریکا و فرانسه که تروریست‌ها و منافقین را پناه داده‌اند، آل‌سعود و امارات به‌عنوان ضلع عربی انجام می‌شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه از دیدگاه کمیسیون امنیت ملی مجلس و مسئولان عالی‌رتبه امنیتی، عربستان به‌عنوان کشور متخاصم شناسایی‌شده است،‌ تصریح کرد: این‌ها به دلیل اینکه نمی‌توانند علیه جمهوری اسلامی ایران اقدام نظامی مستقیم صورت دهند و شهامت و قدرتش را ندارند، با پشتوانه رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها می‌خواهند ناامنی را به داخل شهرهای ایران بکشانند و تا آنجا که بتوانند جریان‌های شکست‌خورده تروریستی را به این منطقه منتقل کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: حمله تروریستی مجلس شورای اسلامی، حادثه تروریستی مریوان که منجر به شهادت هم‌وطنانمان شد و علمیات تروریستی در رژه نیروهای مسلح در اهواز را حلقه‌های متصل به یک زنجیر دانست.

نماینده مردم مشهد و کلات خطاب به تروریست‌ها تأکید کرد: مردم ایران اگر راه منزل خودشان را بلد نباشند، راه اهواز و خوزستان را خوب بلدند و همان‌گونه که در هشت سال دفاع مقدس با خون خود از خوزستان دفاع کردند، امروز هم هیچ موضوعی نمی‌تواند میان اقوام ایران دودستگی ایجاد کند و تا این ملت وحدت و یکپارچگی خود را دارد، این‌گونه اقدام‌های تروریستی بی‌ثمر خواهند ماند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1826

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.