کریمی قدوسی:

ریشه انتشار اخبار کذب در مورد زائران عراقی، خارج از کشور است/ استاندار خراسان رضوی پیگیر موضوع باشد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / چهارشنبه ۷ شهریور ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

مشهد ـ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: استاندار خراسان رضوی انتشار اخبار کذب در مورد زائران عراقی را در شورای تامین استان مطرح کند و عوامل اصلی این تحرکات را به خصوص در رسانه های زنجیره ای تحت تعقیب قرار دهد.

جواد کریمی قدوسی در گفتگو با صبح توس؛ ضمن تکذیب ادعای دروغین برخی از رسانه ها مبنی بر استفاده جنسی زائران عراقی در مشهد از زنان ایرانی، اظهار کرد: علت اصلی ایجاد این موج ها در فضای مجازی با محوریت رسانه های زنجیره ای که تحت حمایت سرویس های جاسوسی دشمن قرار دارند، تحولات مهم منطقه است.

وی افزود: امروز این اتحاد اسلامی بیش از هر زمان دیگری باعث ایجاد رعب و وحشت رژیم صهیونیستی، آمریکایی ها و هم پیمانان اروپایی آن ها شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تحول عظیم منطقه و محور مقاومت باعث همگرایی مسلمین و حکومت های آن ها شده است، گفت: این موضوع سبب ایجاد ارتباطات وسیع مسلمان ها با یکدیگر و همچنین کمک کشورهای شیعه نشین به یکدیگر در مشکلات مختلف شده است.

وی ادامه داد: همانطور که در بحران نا امنی ناشی از داعش درعراق و سوریه، حمله آل سعود و هم پیمانانش به یمن؛ مقاومت سایر کشورها را در پی داشت تا به کمک هم توانستند داعش را شکست دهند.

کریمی قدوسی با بیان اینکه نهایت این اتحاد به اتحادیه جماهیر اسلامی خواهد رسید، بیان کرد: این کشورها در تفکر مقاومت رشد کرده و در نهایت به هدف اصلی خود یعنی نابودی اسرائیل و آزادی قدس شریف خواهند رسید.

وی تصریح کرد: در این میان پرداختن به موضوعات بی ریشه و حاشیه ای مانند استفاده جنسی زائران عراقی در مشهد با هدف ایجاد اختلاف میان دو کشور متحد ایران و عراق و ایجاد تزلزل در روابط استراتژیک آن ها است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ممکن است مشکلاتی در رفت و آمد میان این کشورها وجود داشته باشد، عنوان کرد: این مشکلات مانند مشکلات ورود و خروج میان کشورها حل می شود اما در برخی موارد رسانه های زنجیره ای در داخل کشور از دشمن پول، مقاله و تیتر می گیرند تا یک موضوع بی اساس را منتشر کنند.

وی تاکید کرد: این هجمه ها ناشی از خشم رژیم صهیونیستی، آمریکا و سعودی ها است تا بتوانند روابط میان دو کشور ایران و عراق را نابود کنند.

کریمی قدوسی با بیان اینکه مسئولین مربوطه در استان باید این موضوع را پیگیری کنند، تصریح کرد: خواهش من این است که شخص استاندار خراسان رضوی این موضوع را در شورای تامین استان مطرح کرده و عوامل اصلی این تحرکات را به خصوص در رسانه های زنجیره ای تحت تعقیب قرار دهد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1798

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.