کریمی قدوسی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:

مدیریت کشور به دست فردی افتاده که غیرت لازم را بروز نمی‌دهد/ کاش همانطور که روحانی به ظاهرش می‌رسد به امور مملکت هم می‌رسید!

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / سه شنبه ۵ تیر ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد و کلات گفت: متاسفانه مدیریت کشور به دست فردی افتاده که غیرت لازم را برای اداره مسائل از خود بروز نمی‌دهد.

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو با اشاره به توئیت اخیرش پیرامون وضع ظاهری رئیس جمهور اظهار داشت: توئیت بنده پیرو نظرسنجی بود که از مردم درباره ویژگی‌های آقای روحانی صورت گرفته بود که درصد بالایی در این نظرسنجی ویژگی‌ برجسته رئیس جمهور را رسیدگی وی به وضع ظاهریش بیان کرده بودند.
وی با بیان اینکه رسیدگی به ظاهر یک حسن برای هر فرد محسوب می‌شود افزود:، منظور بنده این بود که بهتر است رئیس جمهور با همین دقتی که به ظاهر خود رسیدگی می‌کند به ظاهر آنچه که برای بهبود وضعیت اقتصادی، اداره کشور، حل مشکلات ناشی از تنگنای معیشتی مردم، سقوط ارزش پول ملی و... قول داده است به وعده‌های خود عمل کند.
کریمی قدوسی تاکید کرد: چنانچه کشور پاسخگویی بیشتری را می‌طلبد و رئیس جمهور بیش از این توانایی نداشت، وی می‌تواند یکی از راهکار‌هایی که قانون اساسی پیش پای وی گذاشته شده را انتخاب کند.
نماینده مردم مشهد و کلات با بیان اینکه شرایط کنونی کشور به هیچ وجه قابل تحمل نیست و باید اصلاح شود تصریح کرد: تمامی ابزار لازم برای بهبود شرایط در اختیار رئیس جمهور قرار دارد و عزم و اراده در کشور برای اینکه بتواند مانند مسائل دفاعی و امنیتی، در مسائل اقتصادی و اجتماعی بر روی پا‌های خود بایستد و به بهترین جایگاه ارتقا یابد، وجود دارد.
کریمی قدوسی در پایان با تاکید براینکه کشور می تواند در بحث اقتصادی و معیشتی نیز به مراتب و بلکه بیشتر به رشد و پیشرفت دست یابد،  خاطر نشان کرد: متاسفانه مدیریت کشور به دست فردی افتاده که غیرت لازم را برای اداره مسائل از خود بروز نمی‌دهد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1750

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.