کریمی قدوسی:

گزارش رسمی دوتابعیتی‌ها به قوه قضاییه ارائه نشده است/ قرائت گزارش سه هفته دیگر در صحن علنی مجلس

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانون گذاری / چهارشنبه ۹ خرداد ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌های مجلس، تاکید کرد: گزارش دوتابعیتی‌ها به شکل رسمی به قوه قضاییه ارسال نشده است.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به اظهارات سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه علی‌رغم اظهارات مطرح شده هنوز گزارش دوتابعیتی‌ها به دادستانی و قوه قضاییه نرسیده است، گفت: گزارش دوتابعیتی‌ها هنوز در صحن علنی نیز قرائت نشده است لذا پس از قرائت رسمیت پیدا کرده و از مجاری رسمی هم به دادستانی و قوه قضاییه ارسال خواهد شد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کمیته تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها پیش از انتشار و چاپ گزارش دوتابعیتی‌ها، این گزارش به همراه اساسمی دوتابعیتی‌ها را خدمت دادستان کل و آقای اژه‌ای ارایه شده است.

وی با تاکید بر اظهارات سخنگوی قوه قضاییه، افزود: آقای اژه‌ای درست گفته‌اند زیرا این گزارش به طور رسمی به دادستانی و قوه قضاییه ارسال نشده و به شکل غیررسمی در اختیار آنها قرار گرفته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: گزارش دوتابعیتی‌ها در نوبت ششم دستور کار صحن علنی قرار گرفته است بنابراین حدود سه هفته دیگر در مجلس قرائت می‌شود و پس از آن گزارش چاپ شده قرائت شده را برای دادستانی و قوه قضاییه ارسال خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ حجت الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در خصوص گزارش دوتابعیتی‌های مجلس، گفته است که گزارشی هنوز به قوه قضاییه نرسیده است، هرچند دادستانی کل کشور مواردی را دنبال کرده و به وزارت اطلاعات هم اعلام کرده و نتیجه آن کنار گذاشتن برخی افراد بوده است.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1737

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.