کریمی قدوسی در گفتگو با دانشجو:

تلاش دولتی‌ها برای ازحد نصاب انداختن امضا‌های سوال از روحانی/ از حضور یک استاندار در جمع نمایندگان تا برگزاری مراسم‌های افطاری

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانون گذاری / سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد و کلات با اشاره به تلاش برخی دولتی‌ها برای بازپس گیری امضا‌های نمایندگان در طرح سوال از رئیس جمهور گفت: تلاش خود را انجام خواهیم داد تا امروز امضا‌های این طرح به حد نصاب برسد و در صحن علنی اعلام وصول شود.

جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، در خصوص از حد نصاب افتادن طرح سوال از رئیس جمهور اظهار داشت: یکی از نمایندگان بیان کرد استاندار خوزستان به جمع ما آمد و برای پس گرفتن امضای نمایندگان از رئیس جمهور شروع به صحبت کرد.

وی با بیان اینکه نماینده اذعان داشت که در ما برابر درخواست‌های مکرر استاندار مقاومت کردیم، افزود: به جز یک نفر دیگر نمایندگان حاضر در این جمع بر روی امضای خود باقی ماندند.

کریمی قدوسی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر به دنبال این هستیم که امضا‌های سوال از رئیس جمهور را به حد نصاب برسانیم و چنانچه این موضوع اتفاق بیفتد امروز طرح سوال از رئیس جمهور در صحن علنی اعلام وصول خواهد شد. 

گفتنی است برخی از نمایندگان از تلاش عده‌ای از دولتی‌ها برای بازپس گیری امضا‌های نمایندگان برای طرح سوال از رئیس جمهور صحبت کرده بودند و حتی از برگزاری افطاری‌ها و جلسات مکرر در این قضیه خبر داده بودند. 

شایان ذکر است علی رغم اینکه طرح سوال از رئیس جمهور حدود یک سال است که توسط برخی از نمایندگان پیرامون مشکلات موسسات مالی و اعتباری کلید خورده، اما همچنان به دلیل برخی رایزنی‌ها بلاتکلیف مانده است.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1733

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.