کریمی قدوسی مطرح کرد:

شباهت التهابات بازار ارز در دولت های روحانی و احمدی نژاد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / یکشنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است التهابات اخیر در بازار ارز شبیه به التهاباتی است که در ۲ سال پایانی دولت احمدی نژاد ایجاد شد.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص ارزیابی از تاثیر مسائل سیاسی بر بازار ارز، اظهار داشت: بازار ارز سیاسی نیست بلکه مدیریت صحیحی توسط دولت در این بازار اعمال نمی‌شود، این در حالی است که یکی از راحت ترین مدیریت‌ها، مدیریت بازار ارز است، به این دلیل که بزرگترین به دست آورنده ارز،  بزرگترین مصرف کننده و بزرگترین فروشنده ارز، دولت است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت با توجه به این شرایط  تمام نیازها را می‌شناسد و کاملا می‌تواند آن‌ها را مدیریت کند و از اینکه این اتفاقات رخ داده، زیر سوال است.

کریمی قدوسی با بیان اینکه التهاباتی که اکنون در بازار ارز ایجاده شده قابل مقایسه است با التهاباتی که در دولت احمدی نژاد رخ داد، گفت: در 2 سال آخر دولت احمدی نژاد نیز التهاباتی در بازار ارز به وجود آمد که یکی از دلایل بروز مشکلات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی همین رها کردن بازار ارز بود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همان زمان در ریاست جمهوری، پیش چشم کل دولت، رئیس جمهور و نمایندگان اعتراض شدیدی کردم که نوار آن موجود است و آنجا گفتم که شما عمدا بازار را رها کرده اید و خود به خود این مشکلات به وجود می‌آید.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1700

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.