کریمی قدوسی:

فضاسازی‌هایی علیه قوه قضاییه در بحث پرونده بقایی انجام شد/ بست نشینی‌ها مقابله با اجرای احکام بود

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / دوشنبه ۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: فضاسازی‌ها و بست نشینی‌های بقایی، تنها یک مقابله با اجرای احکام قضایی بوده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به دستگیری مشایی گفت: میان بقائی، مشایی، حسین فریدون، مهدی جهانگیری، رحیمی، نماینده مجلس، مسئول و غیر مسئول در هر جایگاهی هیچ تفاوتی وجود ندارد و قوه قضاییه در صورت تخلف و ارتکاب جرم باید به پرونده آنها رسیدگی کند.

وی ادامه داد: در بحث پرونده بقایی فضاسازی‌هایی علیه قوه قضاییه انجام شد اما در نهایت مردم از زبان دادستان تمامی موارد اتهامی این شخص را شنیدند.

کریمی‌قدوسی تاکید کرد: آن فضاسازی‌ها و بست نشینی‌ها تنها یک مقابله با اجرای احکام قضایی بوده است، همان احکامی که در مورد عموم مردم در صورت وجود اتهاماتی اجرا می‌شود و هیچ رسانه‌ای هم خبر آن را پخش نمی‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دستگاه قضایی در دو صورت به یک موضوع اتهامی وارد می‌شود، بیان کرد: اینکه شخص مدعی و شاکی خصوصی داشته و دوم آنکه موارد حقوق عمومی و حق الله نادیده گرفته شده باشد که در این صورت مدعی العموم کیفرخواست صادر می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی تصریح کرد: این موارد در قانون اساسی و قوانین قضایی به طور صریح ذکر شده است لذا به موارد اتهامی مشائی هم مانند دیگر افراد قطعا باید در دادگاه به صورت کامل رسیدگی شود.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1692

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.