عضو کمیسیون امنیت ملی:

دشمن می‌خواهد سبک زندگی غربی را به خانواده‌های ایرانی تحمیل کند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد سبک غربی را به خانواده‌های ایرانی تحمیل کند گفت: دشمن با رواج ماهواره قصد حیازدایی از خانواده‌ها را دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج ، جواد کریمی قدوسی در مراسم نهضت روشنگری که همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به همت حوزه های بسیج  ۷۱۵ شهید همت و خواهران سپاه ناحیه نظرآباد و با حضور مردم ولایی روستای احمد آباد ، فرمانده سپاه ناحیه نظرآباد  در مسجد جامع احمدآباد نظر آباد برگزار شد ،اظهار داشت : دشمن در فکر آن است که سبک زندگی اسلامی را تغییر دهد و بر این باور است که ایران بایستی یا به سبک شاهنشاهی و یا به سبک ایرانی غربی تغییر کند. 

نماینده مجلس شهر مشهد در این مراسم گفت: اسلام در این کشور از ۱۴۰۰ سال تا به حال ادامه داشته و سینه به سینه و نسل به نسل از امام حسین علیه السلام به ما رسید .

وی به توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: دشمن با رواج دادن شبکه‌های ماهواره‌ای می‌خواهد حیا و عفت را از جامعه محو کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح‌ کرد: دشمن به وسیله ماهواره‌ها، گوشی‌ها و تلویزیون‌های هوشمند به داخل منازل ما نفوذ کرده است و مردم‌ باید در مقابل این فتنه‌ها آگاه و بیدار باشند.

وی با انتقاد از برخی خانواده‌ها مبنی بر استفاده کردن ماهواره گفت: مادران خانه مطمئن باشند نخستین فردی که در خانه آسیب می‌بیند مادر خانه است و سپس نوبت به فرزندان و همسر می‌رسد.

وی در ادامه تصریح کرد : تمام گرفتاری ها از دوران حضرت علی (ع) تا هم اکنون به خاطر آن است که بعضی از خواص از امام وپیشوای خود تبعیت نکردند، امثال عمروعاص و معاویه ها بودند که با بی بصیرتی در مقابل حضرت علی (ع) ایستادند، در حال حاضر نیز در فتنه ای اخیر که به وجود آمد نوک پیکان آشوب را عده ای بی بصیرت به سمت رهبری کشاندند.

کریمی در ادامه گفت: رمز شورش فتنه اخیرمواردی چون معیشت ، بیکاری،وضعیت مال باختگان ، شکست برجام بود که در این سه ماه گذشته بر ذهن مردم بود ومنافقین از این وضعیت سوء استفاده کرده واقدام به راه اندازی کانال مال باختگان کرده بودند و می خواستند با این روش کشور را متشنج کنند.

وی خاطرنشان کرد : مردم با بصیرت نشان دادند که این روش مطالبه کردن نیست وبا تظاهرات گسترده در بیشتر استانها توطئه دشمنان و منافقین را خنثی کردند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1658

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.