رنجبرزاده قرائت کرد:

تذکرات کتبی یکم بهمن ماه نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور / تذکر جمعی از نمایندگان به رئیس جمهور در مخالفت با انتقال آب دریای خزر

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانون گذاری / یکشنبه ۱ بهمن ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

تذکر کریمی قدوسی نماینده مشهد به وزیر ارتباطات در خصوص ضرورت اقدام عاجل در راستای حفظ منافع ملی و حمایت از تولیدات بومی در خصوص تقویت زیرساخت های ارتباطی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، یکم بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر مفتح نماینده تویسرکان به وزیر راه و شهرسازی در خصوص احداث راه آهن تویسرکان.

تذکر نوری نماینده شوش به همراه خادمی، مختار، شرفی، ظاهری و ناصری نژاد به رییس جمهور در خصوص تسریع در کنترل ریزگردها در استان خوزستان و رهاسازی حق آبه زیست محیطی تالاب ها و اعزام گروه ویژه برای حل مشکل.

تذکر خضری نماینده پیرانشهر به وزیر کشور در خصوص تسریع عاجل در بازگشایی معبر کوله بری پیرانشهر جهت رفع معضل بیکاری که بیش از 8 هزار کوله بر و 3 هزار اصناف و بازاریان پیرانشهر را دچار مشکل کرده است.

تذکر دهمرده به وزیر کشور در خصوص توضیح علت عدم حل مشکلات گذرهای مرزی سیستان.

تذکر افضلی نماینده نهبندان به وزیر کار در خصوص عدم اجرایی شدن مصوبه مجلس در مورد بیمه بازنشستگی روستاییان و عشایر که دارای 70 سال سن هستند و 10 سال حق بیمه پرداخت کرده اند.

تذکر احمدی لاشکی نماینده نوشهر و دامادی نماینده ساری به رئیس جمهور در خصوص عدم توجه ریاست سازمان محیط زیست کشور به عدم انتقال آب دریای خزر و صدور نامه ای به استاندار سمنان برای انتقال آب به این استان علیرغم نظرات کارشناسان محیط زیست و اعلام نظر قطعی نمایندگان مجلس در قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر رد طرح انتقال آب دریای خزر.

تذکر شاعری نماینده نکا به همراه 19 تن از نمایندگان به رئیس جمهور در خصوص مخالفت شدید با انتقال آب دریای خزر.

تذکر ساداتی نژاد نماینده کاشان به وزیر نیرو در خصوص حذف عوارض قبوض برق چاه های کشاورزی، به وزیر نفت در خصوص عدم اجرایی شدن حذف آبونمان از قبوض گاز، به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص لزوم استمهال وام های کشاورزان خسارت دیده مطابق قانون و به وزیر کار در خصوص توضیح علت عدم پرداخت مزایای بازنشستگی کارکنان شاغل در بنگاه های واگذاری شده اصل 44.

تذکر خالقی نماینده خلخال به رئیس جمهور درباره کم توجهی میراث فرهنگی نسبت به مصوبات شهری در خلخال.

تذکر محمودزاده نماینده مهاباد به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص توضیح علت دلیل واردات بی رویه شکر و عدم پرداخت یارانه دونرخی شکر سال های 94 و 95، به وزیر کار در خصوص توضیح عدم رسیدگی به ضعف عملکرد صندوق کارآفرین امید، به وزیر دفاع درباره توضیح علت عدم جابجایی پادگان مهاباد به خارج از شهر و به وزیر ورزش در خصوص توضیح علت واگذاری اماکن ورزشی در شهرهای محروم به بهانه ماده 88.

تذکر حسن پور نماینده سیرجان به وزیر نفت در خصوص ضرورت اعزام گروهی برای رسیدگی به مشکلات به وجود آمده به علت عدم گازرسانی به واحدهای صنعتی و روستاها در شهرستان های سیرجان و بردسیر، به وزیر کشور در خصوص اعزام هیأتی فوری برای رسیدگی به مشکلات به وجود آمده از حضور اتباع بیگانه در شهرستان سیرجان و بردسیر و به وزیر فرهنگ در خصوص توضیح علت قطع حمایت مالی معاونت مطبوعات این وزارتخانه از مطبوعات کشور به ویژه نشریات استانی از تاریخ 15 بهمن.

تذکر کریمی قدوسی نماینده مشهد به وزیر ارتباطات در خصوص ضرورت اقدام عاجل در راستای حفظ منافع ملی و حمایت از تولیدات بومی در خصوص تقویت زیرساخت های ارتباطی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی.

تذکر نادری نماینده اورامانت به وزیرنیرو در خصوص بی توجهی به آب شرب مناطق زلزله زده اورامانات و لزوم توجه ویژه به بافت فرسوده برق و مشکلات متعدد مردم منطقه./

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1646

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.