سئوال نماینده مشهد از "شریعتمداری" به صحن پارلمان ارجاع شد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانون گذاری / چهارشنبه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ارجاع سئوال نماینده مشهد از وزیر صنعت به صحن علنی پارلمان خبر داد.

سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه سئوالات تعدادی از نمایندگان از وزیر صنعت و معدن و تجارت مطرح شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه صباغیان نماینده مهریز 2 سئوال از وزیر صنعت و معدن و تجارت مطرح کرد، ادامه داد: محورهای سئوالات این نماینده درباره شرکت‌های لیزینگ فروش خودرو و تکمیل ارزش زنجیره معادن بود که درباره سئوال اول به دلیل اینکه این موضوع به بانک مرکزی و وزارت اقتصاد مربوط بود نماینده سئوال کننده از توضیحات شریعتمداری قانع شد.

نماینده مردم تربت‌حیدریه در مجلس افزود: درباره تکمیل ارزش زنجیره معادن نیز مقرر شد معاون وزیر گزارش آماری به نماینده سئوال کننده ارائه کند.

سخنگوی کمیسیون صنایع ومعادن مجلس با بیان اینکه در این جلسه سئوال حجت‌الاسلام موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در پارلمان از وزیر صنعت مطرح شد، اضافه کرد: محور این سئوال درباره افزایش واردات محصولات نساجی در سال 96  بود که مقرر شد که نماینده سئوال کننده جلسه‌ای را با معاون وزیر صنعت داشته باشد.

باستانی اظهار داشت: خانم حمیده زرآبادی نیز سئوالی درباره عدم رعایت منافع عمومی کشور در قراردادهای خودروی بین شرکت رنو،ایدرو و نگین خودرو مطرح کرد که مقرر شد جلساتی در این زمینه برگزار شود.

وی ادامه داد: سئوال نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه درباره شرکت هپکو نحوه واگذاری آن نیز در جلسه امروز مطرح شد و نماینده سئوال کننده از توضیحات وزیر قانع شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: در جلسه عصر امروز سئوال کریمی قدوسی نماینده مشهد از وزیر صنعت درباره واردات کالاهای که مشابه آن در داخل تولید می‌شود مطرح و وزیر نیز پاسخ‌های در این زمینه ارائه کرد.

باستانی اضافه کرد: کریمی قدوسی از پاسخ‌های وزیر صنعت قانع نشد و سئوال وی به صحن علنی پارلمان ارجاع شد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1644

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.