مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد:

پیگیر مطالبات مردم هستیم/ مشکلات حاشیه شهر را به نماینده مردم مشهد منتقل کردیم

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / دوشنبه ۱۸ دی ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد گفت: برای پیگیری مطالبات معیشتی مردم جلسه‌ای با نماینده مردم مشهد داشتیم و در این جلسه به بیان مطالبات مردم پرداختیم.

عماد کاشانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو در مشهد،گفت: پیرو پیگیری وضعیت معیشتی مردم که در ابتدای اعتراضات توسط مردم اعلام شد و متاسفانه توسط عده ای منافق با ایجاد اغتشاش این مطالبه را به حاشیه کشیده شد، جلسه ای با کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی برگزار کردیم.

کاشانی افزود: جنبش دانشجویی برخود واجب می داند که یکی از اولویت های کاری خود را پیگیری مطالبات مردم قرار دهد و با نیز در این زمینه ورود جدی خواهیم داشت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد با اشاره به دعوت از استاندارخراسان رضوی برای حضور در دانشگاه و شنیدن مطالبات دانشجویان گفت:ما بارها از آقای استاندار دعوت کردیم که به فضای دانشگاه بیایند و مطالبات دانشجویان را در خصوص وضعیت معیشتی مردم بشنوند که متاسفانه تا اینجا این امر میسر نشده است.

کاشانی افزود:در همین راستا و برای پیگیری مطالبات معیشتی مردم جلسه ای را با کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد داشتیم و در این جلسه به بیان مطالبات مردم پرداختیم و از وی خواستیم پیگیر وضعیت مردم شوند.

وی افزود:گروه جهادی عمار هر پنجشنبه به مناطق محروم شهر می رود و فعالیت های جهادی انجام می دهد؛ از این رو ما از درد و مشکلات مردم کاملا آگاهی داریم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد در پایان گفت: مشکلات مردم باید رفع شود و ما پیگیری این مشکلات را وظیفه خود می‌دانیم.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1633

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.