کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مورد اعترافات جیسون:

فتنه از کجا آب می‌خورد؟

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / سه شنبه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

رضاییان یکی از کارهای اصلی که آنها ماموریت داشتند بررسی اثرات تحریم در زیربناهای اقتصادی کشور بود. جیسون در اعترافات خود می‌گوید ما به‌گونه‌ای عمل می‌کردیم که چه کنیم تا مردم به خیابان‌ها ریخته و در مقابل نظام جمهوری اسلامی بایستند.

به گزارش سرویس سیاسی ذاکرنیوز، رضاییان یکی از کارهای اصلی که آنها ماموریت داشتند بررسی اثرات تحریم در زیربناهای اقتصادی کشور بود. جیسون در اعترافات خود می‌گوید ما به‌گونه‌ای عمل می‌کردیم که چه کنیم تا مردم به خیابان‌ها ریخته و در مقابل نظام جمهوری اسلامی بایستند.

 «از دیگر امور ویژه‌ای که آنها از سوی صهیونیست‌ها مامور بودند انجام دهند سرمایه‌گذاری در اختلافات قومی در ایران بود؛ به ویژه اطلاع می‌دهند که بهترین جایی که می‌شود نفوذ کرد روستاها و بین اقوام است که این جاسوس حتی به روستاها هم سفر می‌کند و با اهالی روستا صحبت می‌کند که شما چه زمانی مقابل نظام اسلامی می‌ایستید و در چه شرایطی معیشت به شما فشار می‌آورد.» این هم از جمله اقدامات رضاییان بود که این نماینده به آن اشاره می‌کند.

 به عنوان مثال از روستاییان سوال می‌کرده که مثلا 6 ماه پیش به چه میزان گوشت مصرف می‌کردید و فرد روستایی می‌گفت که مثلا یک کیلو. سوال می‌کرده اکنون به چه میزان معیشت شما بدتر شده است؟ که او در پاسخ توضیحی می‌داد. جیسون از آنها می‌پرسید که در این شرایط شما چه زمانی به خیابان‌ها می‌ریزید؟ البته آنها جواب می‌دادند ما هیچ وقت به خیابان‌ها نمی‌ریزیم لذا به سرویس‌ها توصیه می‌کنند که در میان اقوام روستاها باید بسیار سرمایه‌گذاری و ورود پیدا کرد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1630

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.