افشاگری‌های کریمی قدوسی در مورد اصحاب فتنه در شیراز

رمزگشایی از توطئه جدید فتنه گران/ سقوط نظام با فروپاشاندن اقتصاد کشور/افشای سند فتنه با نام و کد افراد فتنه‌گر/ فتنه گران از ناتو درخواست حمله نظامی به ایران کرده بودند/ چرا یارانه پورشه سواران پیش از انتخابات حذف نشد؟

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه / یکشنبه ۱۰ دی ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: توطئه جدید فتنه گران برای سقوط نظام، فروپاشی اقتصاد کشور است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، جواد کریمی قدوسی بعدازظهر امروز در جمع جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس، با اشاره به مشخصات فتنه و فتنه گران در طول تاریخ به‌ویژه در فتنه 88، به توطئه جدید آنان اشاره کرد و اظهار داشت: امروز فتنه گران می‌خواهند با فروپاشی اقتصاد کشور و تحمیل گرانی به مردم، نظام اسلامی را دچار سقوط کنند.

وی افزود: امروز با کشوری که روی گنج خوابیده و دارای عظمت بوده و فقیر نیست، طوری برخورد می‌کنند که خروجی آن سقوط اقتصادی است، چراکه در پس آن فروپاشی نظام را دنبال می‌کنند.

این نماینده انقلابی خاطرنشان کرد: امروز دولت به نیروهای مسلح می‌گوید که بروید پادگان‌ها را بفروشید تا حقوق کارکنان خود را بدهید و درعین‌حال 27 درصد بودجه دفاعی کشور را کاهش داده است و یا اینکه پرداخت حقوق معلمان را می‌خواهد به استان‌ها بسپارد تا با این کار کانون شورش را به آنجا منتقل کرده و فرهنگیان را مقابل رهبری قرار دهد، ضمن اینکه مرتب به صندوق ذخیره ارزی نیز دست‌درازی می‌کند.

کریمی قدوسی بی‌توجهی دولت به توان داخلی را یکی از ضعف‌های بزرگ آن دانست و افزود: چندین کارخانه تعطیل‌شده است و طبیعتاً در پس این تعطیلی‌ها کارگران بسیاری بیکار شده‌اند و این بیکاری با گرانی‌های موجود، ایجاد نارضایتی کرده است که دقیقاً خواسته جیسون رضائیان جاسوس آمریکایی در ایجاد اغتشاش در کشور است.

وی ادامه داد: به‌یک‌باره اعلام می‌کنند که 30 میلیون یارانه بگیر را می‌خواهیم حذف کنیم یا اینکه بنزین گران می‌شود اما پیش از انتخابات حاضر نبودند یارانه 6 میلیون پورشه سوار میلیاردر را حذف کنند، مبادا با کاهش آرا مواجه شوند! درحالی‌که نمایندگان مجلس به آن‌ها تذکر داده بودند.

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی به جاسوس آمریکا یعنی جیسون رضائیان اشاره کرد و اظهار داشت: این جاسوس خودش اعتراف کرده که ماهی یکبار به اوباما گزارش می‌داده و حتی با او ملاقات حضوری داشته است و در مورد براندازی نظام به رئیس‌جمهور آمریکا گفته است که باید کاری کنیم که مردم پائین خیابان جمهوری تهران با گرفتن عکس شهدایشان در دست به خیابان‌ها بیایند و جلوی نظام بایستند.

قدوسی کریمی افزود: رضائیان به اوباما گفته دیگر موج سبزی‌ها کاری از دستشان ساخته نیست و باید به‌جای مردم شمال شهر، جنوب شهری‌ها به‌ویژه خانواده شهدا را با عکس شهیدشان روبه روی نظام قرار دهیم.

وی با بیان اینکه در فتنه 88 بزرگ‌ترین متهمین برخی خواص ساکت بودند و باید علناً نام آن‌ها برده شود تا مردم با چهره‌شان آشنا شوند، افزود: آنان با سکوت خود با دشمن همراهی کردند، درحالی‌که راه مقابله با فتنه حرف زدن و افشاگری است.

این نماینده مجلس همچنین گفت: 104 صفحه سند تهیه کرده‌ایم که نام فتنه گران با کد در آن مشخص‌شده و در این اسناد نام هاشمی رفسنجانی در صدر دیده می‌شود و پس‌ازآن رئیس دولت اصلاحات، میرحسین موسوی و موسوی‌خوئینی‌ها قرار دارد.

کریمی قدوسی افزود: حلقه بعدی فتنه گران شامل تاج‌زاده، موسوی لاری، مرعشی و... است که با ارتباط با خارج از کشور، نقش حلقه واصل را بازی می‌کردند.

وی با نشان دادن این سند به حضار در داخل سالن، ادامه داد: این سندها در اختیار بنده است و به هر نماینده مجلسی که دادم و آن را خواند، به من گفت سرم سوت کشیده است!

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تطهیر اصحاب فتنه را یکی از نقدهای وارده به دولت فعلی دانست و افزود: در همین شیراز شهرداری را می‌خواستند بر سر کار بگذارند که 8 ماه در سلول انفرادی وزارت اطلاعات به دلیل ایجاد اغتشاش و نقشی که در فتنه داشت، نگهداری شده بود.

کریمی قدوسی در افشای خیانت‌های فتنه گران به کشور، به توافق اصحاب فتنه با ناتو اشاره کرد و گفت: فتنه گران حتی با ناتو به توافق رسیده بودند که به ایران حمله کرده و مراکز دفاعی را بمباران کنند!

وی در پایان با بیان اینکه ریشه جریان منحط غرب‌گرا باید در اربعین انقلاب کنده شود، تصریح کرد: حماسه نهم دی‌ماه در جواب مسؤولانی بود که زمانی همه‌کاره مملکت بودند و حالا نقش اپوزیسیون بازی می‌کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1628

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.