کریمی قدوسی در گفتگو با الف مطرح کرد؛

همکاری شرکت وزارت جهاد کشاورزی با شخص انحصار کننده دان مرغ و طیور

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانون گذاری / پنجشنبه ۷ دی ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به گرانی های اخیر تخم مرغ از همکاری شرکت پشتیبانی دام و طیور وزارت جهاد کشاورزی با شخص انحصار کننده دان مرغ و طیور خبر داد و گفت: وزیر جهاد کشاورزی باید پاسخگوی افزایش قیمت ها باشد.

جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات در مجلس در گفتگو با خبرنگار الف با بیان اینکه گرانی های اخیر بی علت نیست، گفت: ما شاهد انحصار در بازار دان مرغ و طیور هستیم و فردی با زیر پا گذاشتن قانون ضد انحصار، در این عرصه یکه تازی می کند.

وی افزود: در ماه گذشته مرغداران و دامپروران زیادی به مجلس مراجعه کرده و از تزلزل و افزایش قیمت دان مرغ و طیور گلایه و شکایت کردند که اینجانب در همان زمان در صحن مجلس به محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی تذکر دادم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه انتظار داشتیم وقتی صدای تولیدگنندکان را به گوش وزیر می رسانیم، مشکلات رفع شود، تصریح کرد: نه تنها مشکلات رفع نشد بلکه مطلع شدیم که برخی آقایان در وزارتخانه با شخص انصارکننده همکاری دارند.

کریمی قدوسی افزود: اینجانب مجددا به وزیر جهاد کشاورزی تذکر دادم و خواستار رسیدگی به این موضوع شدم.

وی با بیان اینکه مسئولیت این افزایش قیمت ها بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است، تصریح کرد: نمایندگان و حتی اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به افزایش قیمت ها معترض هستند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1622

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.