کریمی‌قدوسی در دانشگاه تهران:

دشمنان نظام به دنبال سیاه‌نمایی هستند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / سه شنبه ۵ دی ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آن چیزی که دشمنان نظام امروز می‌خواهند به مردم القا کنند عدم کارآیی نظام اسلامی است، اینکه بگویند همه دزد هستند و ایران دزدخانه شده است، در صورتیکه این ظلم و سیاه نمایی است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دومین همایش نفاق و فتنه که به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شد با اشاره به حضور برخی افراد دوتابعیتی در بین اعضای مذاکره کننده هسته ای، گفت: آقای روحانی اگر می‌دانست که دری اصفهانی دوتابعیتی و البته از نظر ما سه تابعیتی است باید پاسخ دهد چرا یکی از حساس‌ترین بخش‌های مذاکرات هسته‌ای را به چنین فردی سپرده است.
وی افزود: آنها حق نداشتند چشمان خود را بر روی چنین مسائلی در مذاکرات ببندند و 4 بخش حساس مذاکرات را بدست 4 فرد دو تابعیتی بسپرند. اروپایی‌ها دقیقا می‌دانستند خواسته‌های مردم ایران و خواسته‌های تیم مذاکره کننده هسته‌ای چیست و رهبری از مذاکره‌کنندگان چه خواسته است و راه مقابله با آن را هم می‌دانستند.
کریمی قدوسی در ادامه با اشاره به حادثه تلخ فتنه 88 گفت: فتنه‌ای که می‌توانست چندین هزار کشته داشته باشد با کمترین هزینه آرام شد. الان هم خیلی از افرادی که در فتنه بودند به سر کار برگشتند و در پست‌هایی مانند رئیس دانشگاه، معاون وزیر و غیره فعالیت می‌کنند.
آن چیزی که دشمنان نظام امروز می‌خواهند به مردم القا کنند عدم کارآیی نظام اسلامی است، اینکه بگویند همه دزد هستند و ایران دزدخانه شده است، در صورتیکه این ظلم و سیاه نمایی است.

قدوسی با اشاره به حضور برخی افراد دوتابعیتی در بین اعضای مذاکره کننده هسته ای، گفت: آقای روحانی اگر می دانست که دری اصفهانی دوتابعیتی و البته از نظر ما سه تابعیتی است باید پاسخ دهد چرا یکی از حساس ترین بخشهای مذاکرات هسته ای را به چنین فردی سپرده است.

وی افزود: همین الان در مجلس نمایندگانی هستند که واقعا برای رضای خدا و مردم کار می کنند و اگر بدانند یک روز هیچ حقوقی هم نمی‌گیرند به کارشان ادامه می دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به فریبکاری منافقین در فضای مجازی، گفت: آنها با دروغ و فریب سعی می کنند واقعیت را به گونه ای دیگر به مردم نشان دهند. البته مردم از پس همه توطئه ها برآمدند و همه مسائل امروز هم زیر نگاه تیزبین جان برکفان انقلاب است. قطعاً جمهوری اسلامی ایران به مسیرش با قدرت ادامه خواهد داد و به اهدافش خواهد رسید.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1621

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.