کریمی قدوسی:

حزب کارگزاران باید جمع شود/ اگر مسئولان بخواهند طی ۶ ماه مشکلات را برطرف می‌کنند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / دوشنبه ۴ دی ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ مسئولی در جمهوری اسلامی حق ندارد برای خودش عده و نیرو تشکیل دهد بنابراین تشکیل احزاب قدرت مقابل نظام همچون حزب کارگزاران باید جمع شود.

کریمی قدوسی ، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در نشست بصیرتی که یکشنبه شب در حسینیه ثارالله ورامین برگزار شد، با بیان اینکه برادران وزارت اطلاعات باید با فتنه مقابله و مبارزه کنند، اظهار داشت: مرکزیت فتنه و فتنه گران در خارج از کشور است و بسیاری از فتنه گران داخل کشور از بیرون هدایت می‌شدند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در فضای فعلی غبار سیاسی عقول مردم را به‌دست گرفته و تشخیص حق از باطل دشوار است، نمونه آن نیز درخواست اعدام فتنه‌گران بود که خواست همه ما بود ولی تشخیص درست رهبر معظم انقلاب اسلامی آن بود که این اتفاق صورت نپذیرد و امروز زوایای آن تصمیم بزرگ را شناختیم.

وی با بیان این‌که رهبر معظم انقلاب اسلامی آن روز فرمودند که فتنه‌ها را با صبر و حوصله و با افشاگری باید خنثی کرد، گفت: امروز امتیازات زیادی داریم که در زمان امام علی علیه‌السلام نداشتیم زیرا در آن زمان حکومت ناب اسلامی طی مدت پنج سال بعد از شهادت حضرت به سیاسی بازی افتاد ولی امروز شاهد هستیم که با انجام فتنه‌های بزرگ باز هم آن‌گونه نشد.

قدوسی خاطر نشان کرد: مسئولان شهرستان و آقای فرماندار ورامین آیا از این نشست حمایت کرده و تجلیل می‌کنند و در صف اول می‌نشینند؟

وی ادامه داد: هر جایی در شهرستان‌های‌ مختلف سفر می‌کنیم و هر جایی که می رویم این جلسات به‌صورت خودجوش توسط مردم برگزار می شود ولی مسئولان شهرستان و بخشی از شورای تامین شهرستان با برگزاری این جلسات مقابله کرده و تا بتوانند جلوی برگزاری آن جلسه را می‌گیرند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت بخشی از حاکمیت است و شهدا که جانشان را دادند برای حفظ بنیان‌های این نظام بوده و ادامه خواهد داشت.

وی بیان داشت: حساب بعضی از مسئولان از حساب کل نظام یک جاهایی جدا می شود و این آن زمان است که مقابل آرمان های نظام اسلامی بایستد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: هر زمانی که فردی بخواهد با مسئولان نظام مقابله کند در مقابلش می ایستیم ولی زمانی که مسئولان بخواهند علیه نظام اقدامی بکنند همه مردم در مقابل آن مسئول ایستادگی می کنند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعضی از مسئولان که در این دولت و دولت قبل مسئولیت گرفتند با تمام وجود در مقابل جلسه بصیرت افزایی می ایستند و این بر ما حجت است که فتنه در بخش عظیمی از دولت ما وجود دارد.

وی پس از بیان اینکه بر همه ما تکلیف دینی و شرعی است که در مقابل این جریان بایستیم، افزود: این افراد در هر حال طلبخواه نظام می شوند و می خواهند ما را بدهکار این ماجرا کنند.

کریمی قدوسی با اشاره به اینکه مردم پای کار این نظام و انقلاب هستند که اسناد بسیار زیادی برای آن وجود دارد، افزود: شهید حججی که بدون پارتی اقدام کرد نمونه ای از آن است که نشان می دهد برخی مسئولان ما استحاله شده است ولی مردم همچنان پای این نظام هستند.

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی مسئولان تلاش نمی‌کنند که بودجه کاملاً شفاف بنویسند و آن را محقق کنند یا جلوی واردات و آسیب های اجتماعی را بگیرند، اظهار داشت: هر کاری خواستید کردید و مردم نیز به شما اجازه دادند ولی باز هم کاری نمی کنید و این ادامه همان جریان فتنه است زیرا آن روز می خواستند نظام را براندازی کنند و امروز نیز به این شکل می خواهند نظام را براندازی کنند.

کریمی قدوسی بیان کرد: امروز نیز اگر مسئولان با این نیرو و امکانات خود بخواهند کاری برای این مردم انجام دهند طی مدت ۶ ماه می توانند این اقدام را انجام دهند.

وی اظهار داشت: وزیر انگلیس که هفته گذشته به ایران آمد خواست ۴ نفر را آزاد کند که یکی از آنها توانسته بود لباس روحانیت پوشیده و یکی دیگر از آنها جاسوس نفتی بود که تمام انفجارات لوله های نفتی را نیز این فرد انجام داده است.

قدوسی بیان کرد: دری جاسوسی بود که از تمام جلسات تهران آقای ظریف فیلم و صوت می گرفت و قبل از جلسات مذاکرات به انگلیس می فرستاد ولی وقتی خواستیم با او مصاحبه کنیم به ما اعتراض کرده و از ما شکایت کرده اند و زمانی که جیسون رضائیان دستگیر شد آقای روحانی به سپاه نامه نوشت که چرا وی را دستگیر کرده اید او فقط یک خبرنگار است.

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: آیا کلید واژه کدخدا همان تبدیل شیطان بزرگ به کد خدا نبود و آیا جنایت بزرگ آمریکا بر جهانیان پوشیده است؟

وی پس از بیان اینکه این ها را نباید به حساب جایگاه رئیس جمهور بگذاریم بلکه این دیدگاه شخصی افراد است، گفت: اصلی در جمهوری اسلامی ایران است که امام خمینی(ره) آن را به ما تعلیم داده اند که من هم اگر از اسلام پایم را کنار بگذارند همین مردم می ریزند و مرا نیز کنار می گذارند.

قدوسی با بیان اینکه مردم شخص پرست نیستند و اسلام را می خواهند و همین رمز بقای جمهوری اسلامی است، افزود: مردم خیلی از بزرگان را از بین بردند و این زمانی بود که آن بزرگان در مقابل ایستادند حتی این افراد از مردم نیز رای گرفته بودند.

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: هیچ مسئولی در جمهوری اسلامی حق ندارد برای خودش عده و نیرو تشکیل دهد بنابراین این تشکیل احزاب قدرت مقابل نظام است که امثال حزب کارگزاران باید جمع شود.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1619

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.