نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در مراسم شهدای وحدت:

دشمن شناسی و شجاعت فضیلت‌های بی‌نظیر در وجود سردار شوشتری بود

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / چهارشنبه ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن شناسی و شجاعت از جمله فضیلت‌های بی‌نظیر در وجود سردار شوشتری بود که ایشان را الگو قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، جواد کریمی قدوسی در مراسم هشتمین سالگرد شهدای وحدت در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان که با حضور جمعی از فرماندهان سپاه و مسؤولان کشوری و استانی، علما و روحانیون شیعه و سنی سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: مظهر فضائل انقلاب اسلامی مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که به همه ایرانیان، مسلمانان، کشورها و بلاد اسلامی و اقوام تعلق دارد

وی ادامه داد: سردار شهید شوشتری نماد مظلومیت و مقاومت مردم سیستان و بلوچستان است، شهید شوشتری به خوبی به رسالت خود در راستای دفاع از اسلام و ولایت عمل کرد و امروز دفاع از جریان مقاومت و سردار شوشتری وظیفه تک تک ما است.

کریمی قدوسی بیان کرد: حمایت و جانفشانی در راه پیاده کردن آرمان‌های دین از ویژگی های سردار شهید شوشتری، سپاه و بسیج و آحاد مردم ولایتمدار است.

وی گفت: حفظ امنیت در جامعه اسلامی به روش دینی نه به هر قیمت و هر هزینه‌ای، بسیار ارزشمند است که سردار شهید شوشتری توانست آنرا اجرایی کند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: سردار شوشتری دریایی از مدیریت را درهم آمیخت تا بتواند به خوبی از پس این رسالت برآید، ایشان نماد یک فرمانده مقتدر و الگو بودند.

وی افزود: سپاه و بسیج در صحنه‌های مختلف نبرد حاضر هستند تا امروز سیستان و بلوچستان حلب نشود، پایداری امت اسلام به وحدت است، باید حفظ وحدت را واجب دانسته و به آن اهمیت بدانیم.

کریمی قدوسی بیان کرد: مردم باید در مسائل سیاسی دنیا پیرو احکام اسلامی و پیرو ولایت باشند، برهوشیاری خود افزوده و دشمن شناس باشند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: جواب ما به ترامپ اتحاد و انسجام مان است، شیعه و سنی در کنار برای نابودی استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار و پیروزی امت اسلام هستند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1553

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.