بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از مرکز تحقیقات سلامت و کشاورزی البرز

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانون گذاری / سه شنبه ۴ مهر ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

تهران- ایرنا- رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز از مرکز تحقیقات سلامت و کشاورزی البرز بازدید کردند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، این بازدید یکروزه با حضور علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، حجت الاسلام ذوالنوری رئیس کمیته هسته ای مجلس، برومندی، کواکبیان، کریمی قدوسی و رضایی اعضای کمیسیون و همراهی بهروز کمالوندی، سخنگو و معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس و مدیران سایت انجام شد.
همچنین آخرین تحولات، فعالیت ها و دستاوردهای پژوهشی و تولیدی بخش های پزشکی و کشاورزی هسته ای انرژی اتمی در این مرکز، مورد بازدید رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار گرفت. 
در بخش دیگری از این بازدیدها سخنگوی سازمان و مدیران و کارشناسان این سایت ضمن تشریح فعالیت ها به سوالات نمایندگان پاسخ گفتند.
در این رویداد مهمترین پروژه های این سایت شامل FDG، سیکلوترون قدیم و جدید تولید رادیودارو، پروژه های اصلاح نژاد گیاهان، آبزیان و گل های زینتی مورد بازدید نمایندگان قرار گرفت.
همچنین به گزارش کانال تلگرامی سازمان انرژی اتمی، این بازدید در ادامه مأموریت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برای تنظیم گزارش های 6 ماهه روند اجرایی سند برجام برنامه ریزی و انجام شد.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1530

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.