کریمی قدوسی در گفت‌وگو با فارس:

با «ژن خوب» فرزندان مسئولان مخالفم/ با آقازادگی مبارزه می‌کنم/ انتصاب برادرزاده‌ام ربطی به من ندارد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه / یکشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با پدیده آقازادگی مخالف هستم و با این موضوع مبارزه خواهم کرد، گفت: معنی ندارد فرزند یک مسئول امتیاز بیشتری نسبت به سایرین داشته باشد.

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در واکنش به انتشار برخی‌ خبرها مربوط به انتصاب برادرزاده‌اش در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و نسبت دادن این انتصاب به نماینده مشهد، تاکید کرد که هیچ اقدامی در راستای انتصاب برادرزاده‌اش نکرده است.

وی اضافه کرد: در ابتدا می‌گفتند رئیس بنیاد بازی‌های رایانه‌ای پسرم است که بعد از تکذیب بنده، آن را به من منصوب کردند در حالی که بنده هیچ نقشی در انتصاب وی نداشته‌ام و افراد دیگری به تشخیص خود این انتصاب را انجام دادند.

کریمی قدوسی با مخالفت جدی با پدیده آقازادگی تاکید کرد: بنده با پدیده آقازادگی مخالف هستم و با این موضوع مبارزه خواهم کرد، معنی ندارد فرزند یک مسئول امتیاز بیشتری نسبت به سایرین داشته باشد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ نقشی در انتصاب برادرزاده‌اش نداشته است، تصریح کرد: بنده تاکنون برای کسی سفارش نکرده‌ام حتی یکی از فرزندانم با دارا بودن دکتری فلسفه بیکار است.

وی در عین حال گفت: همه فرزندانم طلبه و درس خوانده حوزه هستند و هیچکدام کارمند دولت محسوب نمی‌شوند.

کریمی قدوسی در پایان تاکید کرد: هیچیک از فرزندان و نزدیکانم را با رانت‌خواری و پارتی بازی در جایی منصوب نکردم و را رانت خواری و ویژه خواری هم به شدت مخالف هستم.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1524

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.