نماینده مردم مشهددرمجلس شورای اسلامی:

ملت ایران در کمین گاه مرصاد برای همیشه منتظر منافقان هستند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه / جمعه ۶ مرداد ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

شاهرود - ایرنا - نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: هرچند دفاع مقدس هشت ساله با آخرین عملیات مقتدرانه مرصاد رزمندگان اسلام در برابر منافقان و کفر به پایان رسیده است ،ولی ملت ایران در کمین گاه مرصاد برای همیشه منتظر منافقان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ،جواد قدوسی کریمی پنجشنبه شب در یادواره شهدای عملیات مرصاد شهرستان شاهرود در مسجد غربای این شهر افزود : عملیات مرصاد به عنوان آخرین خاکریز دفاع مقدس ، مهر بطلانی بر همه فتنه ها و جنگ افروزی های دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بود.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با یادآوری خاطراتی از این عملیات پیروزمندانه نیروهای سپاه اسلام گفت : ملت ایران منافق شناس است و منافقین در هر لباس ،مکان و با هر ادبیات و گویشی را شناسایی و بر خاک مذلت می نشاند.
قدوسی کریمی با اشاره به اینکه این ملت هر زمان که اراده کند منافقان را برزمین می زنند ،تاکید کرد : دشمنان انقلاب اسلامی به جریان نفاق برای به زانو در آوردن نهضت اسلامی مردم ایران چشم دارند.
در جریان عملیات مرصاد و در تنگه معروف چار زبر استان کرمانشاه ، تعدادی از رزمندگان اسلام از استان سمنان به ویژه شهرستان شاهرود با فرمانده دلاور خود شهید حاج عبدالله عرب نجفی در مقابل حمله نظامی منافقان ایستادگی کرده و 40 تن به شهادت رسیدند.
در این آیین که جمع زیادی از مردم ، خانواده شهدا و مسوولان شهرستان شاهرود حضور داشتند، علاوه بر قرایت قرآن ، برنامه های متنوع فرهنگی برگزار شد.
مردم شهید پرور شهرستان شاهرود در نهضت اسلامی امام خمینی (ره) ، جنگ تحمیلی و دفاع از حرم بیش از یک هزار و 100 شهید به نظام اسلامی تقدیم کرده اند.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1474

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.