فرمانده کل سپاه پاسداران در مشهد:

توانمندی موشکی قابل معامله و حتی مذاکره نیست

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب از نگاه دیگران / شنبه ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

گروه خبر- فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: «توانمندی موشکی به‌هیچ‌عنوان قابل معامله و حتی مذاکره نیست و ما از توان موشکی همان‌گونه دفاع می‌کنیم که مردان غیرتمند از ناموس خود دفاع می‌کنند.».

به‌گزارش شهرآرا، سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه، در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه که در مشهد مقدس برگزار شد، گفت: «اگر آمریکا بخواهد موضوع تحریم دفاعی و تحریم سپاه را دنبال کند، باید پایگاه‌های منطقه‌ای خود را تا عمق هزار کیلومتر در اطراف ایران جمع‌آوری و اشتباه محاسباتی خود را با هزینۀ بالایی تصحیح کند.».
 فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: «توان موشکی ایران در هوا، دریا و زمین به‌سرعت درحال رشد است و این برای ما یک اصل مسلم است.».
سرلشکر جعفری، جایگاه و اهمیت توانمندی موشکی در ایجاد قدرت بازدارندگی را مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: «موشک‌های نقطه‌زنی که در عملیات اخیر موشکی علیه تروریست‌های تکفیری کیلومتر‌ها دورتر از مرزهای کشور با دقت و موفقیت به اهداف اصابت کرد، درحال توسعۀ کمّی است.».
سرلشکر جعفری هدف دشمن از اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه سپاه و توان دفاعی ایران را قراردادن مردم مقابل هم و دربرابر منافع ملی عنوان و تأکید کرد: «اما غافل از اینکه ایستادگی در مسیر توان دفاعی نقطه‌ای است که حتی بقیۀ شکاف‌های موجود در جامعه را هم پوشش می‌دهد.».

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1464

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.