کریمی قدوسی در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد

6 دلیل اهمیت روز قدس امسال/ روز قدس، همایش عظیم سیاسی بعد از انتخابات 40 میلیونی است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب حوزه انتخابیه / جمعه ۲ تیر ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به 6 علتی که موجب اهمیت بیشتر روز قدس نسبت به سال‌های گذشته شده است، روز قدس را در جهت زنده‌کردن آرمان‌های فلسطین دانست.

جواد کریمی قدوسی در گفت و گو با خبرنگار فارس در مشهد با بیان اینکه روز قدس امسال از شش جهت اهمیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته دارد، گفت: روز قدس امسال همایش عظیم سیاسی دیگری بعد از انتخابات مهم ۴۰ میلیونی مردم در پای صندوق‌های رأی است.

وی افزود: روز قدس امسال بعد از سفر ترامپ و تشکیل ائتلاف ضد ایرانی چند کشور عربی، بعد از تصویب تحریم‌های جدید توسط مجلس سنای آمریکا با محوریت تحریم‌های موشکی سپاه، اقتصادی، پولی و بانکی برگزار می‌شود.

نماینده مردم مشهد و کلات تصریح کرد: امسال بعد از حمله جریان داعش به مراکز مهم حاکمیتی ایران مثل مجلس و مرقد حضرت امام (ره) و بعد از حمله پرقدرت موشکی جمهوری اسلامی به مراکز داعش در دیرالزور برگزار می‌شود و از این جهات بسیار مهم است.

کریمی قدوسی گفت: دولت جدید باید دولتی باشد که دوگانه‌سازی نکند، بین مردم اختلاف ایجاد نکند، برای فرار از پاسخگویی به قول‌های خود حاشیه‌سازی نکند و وحدت ملی را حفظ کند، پشتیبان نیروهای  مسلح و قدرت دفاعی و موشکی باشد‌ و خط بطلانی بر فکرهایی که آمریکا را قابل اعتماد می‌دانست، بکشد.

وی اضافه کرد: دولت جدید باید روز قدس را در جهت زنده‌کردن آرمان‌های فلسطین بداند تا فریادی در حمایت از آرمان‌ها و مردم فلسطین باشد.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1427

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.