کریمی قدوسی در گفت‌وگو با بولتن نیوز:

لغو 2030 با درایت رهبری و حمایت مردم صورت گرفت

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه / جمعه ۲۶ خرداد ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه 2030 بصورت مخفیانه امضا و در مرحله اجرا بود، گفت: لغو 2030 با درایت رهبری و حمایت مردم صورت گرفت.

گروه سیاسی: جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار بولتن نیوز، با اشاره به لغو سند 2030 از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: وقتی نظام آموزشی دارای اسناد بالادستی چون سند تحول آموزش و پرورش است، سند 2030 دیگر معنا نداشت.

وی با بیان اینکه 2030 الگو گرفته از فرهنگ مبتذل غربی بوده، تصریح کرد: این سند با فرهنگ، اعتقادات، ارزشها و آرمانهای ما همخوانی نداشت و اما برخی از مقامات دولتی به اجرای آن اصرار داشتند.

چهره شاخص فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به هشدار های مقام معظم رهبری در خصوص محتوای این سند، گفت: انتظاری جز لغو این سند نبود. البته لغو آن با توجه به فضایی که در کشور بوجود آمد و مخالفت هایی که با آن صورت گرفت، با تاخیر انجام شد.

کریمی قدوسی خطاب به دولت و مسئولینی که در پی اجرای آن بودند، گفت: ملت هوشیار و رهبری با درایت همیشه بر امور کشور نظارت دارند و از انحرافات دولت جلوگیری خواهند کرد.

وی افزود: در دولت روحانی شاهد قراردادهای مخفی زیادی بودیم که به ضرر ملت و منافع کشور بود از جمله قراردادهای نفتی، AFTF و یا قراردادهای دیگر که خوشبختانه تا کنون جلوی اینگونه قراردادها گرفته شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: دولت روحانی بداند مردم و نمایندگان آنها در مجلس اجازه نخواهند داد تا این دولت برخلاف اعتقادات دینی و مذهبی شان تصمیم بگیرد.

کریمی قدوسی افزود: دولت روحانی در برخی زمینه ها اشتباهاتی داشته مثلا در قضیه برجام به دشمن اعتماد کرده و ضرر آن در حاضر به مردم و کشور رسیده است؛ اما مردم اجازه نخواهند داد تا بیش از این کشور به سمت انحراف برو که مقاومت در برابر سند 2030 نمونه بارز در این زمینه است.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1412

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.