در گفتگو با فانوس مطرح شد

ضرورت افزایش امنیت کشور با اتخاذ رویکردهای جدید

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانونگذاری و نظارت / دوشنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بر تحکیم امنیت در کشور تأکید کرد و گفت: این امنیت در سایه به کارگیری رویکردهای جدید ارتقا خواهد یافت.

کریمی قدوسی امروز در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی فانوس با اشاره به برگزاری جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی که به بررسی حوادث تروریستی اخیر اختصاص داشت، گفت: این جلسه با حضور وزیر کشور، وزیر اطلاعات و  جانشین فرمانده سپاه برگزار شد.
وی با بیان اینکه در این جلسه تأکیدات ویژه ای در زمینه شیوه های ارتقای امنیت در کشور مطرح شد، افزود: باید شرایط امنیتی در کشور را دو چندان کرده و با توجه به اتفاقات در منطقه و جهان امنیت کشور را تحکیم بخشیم.
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه در جلسه فوق تأکید فراوانی بر ضرورت پیشگیری از وقوع هرگونه ناامنی در کشور از سوی نمایندگان انجام شد، خاطرنشان کرد: البته در زمینه ایجاد امنیت در کشور اقدامات بسیار موثر و خوبی انجام شده است که باید قدردان تلاش های صورت گرفته باشیم.
کریمی قدوسی افزود: وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) در این وزارتخانه و سپاه پاسداران انقلاب  اسلامی در کنار نیروی انتظامی و نیروهای ولایی بسیج، هر لحظه برای ارتقای امنیت مردم در تلاش هستند و امروز با گزارش وزارت اطلاعات مشخص شد که کوچک ترین دغدغه ای در این زمینه نداریم.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1406

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.