کریمی قدوسی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجو مطرح کرد

دولت تلاش می‌کند در انتخابات هیئت رئیسه دخالت کند/ نمایندگان ولایی توافقی بر سر ترکیب ۳-۳-۳ ندارد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانونگذاری و نظارت / چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

عضو فراکسیون ولایت گفت: ارتباطات و توصیه هایی بیرون از مجلس برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه وجود دارد.

جواد کریمی قدوسی، عضو فراکسیون ولایت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به تداوم رایزنی ها برای انتخاب هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت:  فراکسیون ولایت ساعت 17 امروز برای انتخاب هیئت رئیسه جلسه دارد و افرادی که برای نامزدی تمایل دارند خود را مطرح کرده و رای گیری انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه فراکسیون ولایت هر اتفاقی که امروز در صحن فراکسیون بیفتد را در دستور کار قرار خواهد داد، افزود: ساعت 19 امروز نیز جلسه مشترک فراکسیون مستقلان و نمایندگان ولایی با آقای لاریجانی پیرامون انتخاب هیئت رئیسه خواهیم داشت و در آنجا صحبت ها و مذاکرات پیرامون انتخاب هیئت رئیسه انجام می شود.

کریمی قدوسی در پاسخ به این سوال که برخی گفته ها حاکی از این است که فراکسیون های سه گانه مجلس (امید، مستقلین و ولایت) بر سر ترکیب فعلی هیئت رئیسه یعنی ترکیب 3، 3، 3 بحث شده است، تاکید کرد: خیر فراکسیون نمایندگان ولایی و مشخصا آقای حاجی بابایی چنین توافقی را قبول نداشته و آن را نفی و تکذیب کرده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در پایان با بیان اینکه همه چیز به جلسات امروز بستگی دارد، درباره اینکه آیا توصیه هایی برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه بیرون از مجلس وجود دارد یا خیر اظهار داشت: بله ارتباطات و توصیه هایی که عمدتا از سوی دولت بوده، وجود دارد. این توصیه ها تاثیرات خودش را نیز دارد، حتی بر روی روسای کمیسیون ها نیز در حال برنامه ریزی هستند.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1392

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.