نماینده مجلس: ‌

حضور مردم در انتخابات پایه های نظام را تحکیم می کند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

نوشهر- ایرنا - نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ حضور مردم در انتخابات سبب تحکیم بخشی پایه های سیاسی و امنیتی نظام اسلامی می شود.

به گزارش ایرنا، جواد کریمی قدوسی پنجشنبه شب در همایش گفتمان انقلاب اسلامی و انتخابات در مسجد جامع عباس آباد افزود:‌ امروز ایران اسلامی در تمامی حوزه ها از توان بسیار بالایی برخوردار است اما با همه این ظرفیت ها، مردم برای تامین معیشت خود شرائط مطلوبی ندارند.
وی اظهارکرد:‌‌ ایران اسلامی امروز برای دستیابی به اقتصادی پویا و متکی به ظرفیت های داخلی چاره ای جز مبارزه با فساد، قاچاق کالا و جلوگیری از واردات بی رویه کالا نداریم.
به گفته عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در شرائط کنونی غالب واحدهای تولیدی سطح کشور وضعیت مطلوبی ندارند واکثر آن ها در آستانه تعطیلی هستند و چنین اتفاقی به اقتصاد و معیشت مردم لطمه وارد می کند.
کریمی قدوسی افزود:‌‌ کشوری که در دوران هشت سال دفاع مقدس با همه فرازو نشیب ها در برابر کشورهای ابر قدرت دنیا با کمترین امکانات و تجهیزات نظامی مقابله کرد و ایستاد، چطور ممکن است نتواند مشکلات ملت را در حوزه اقتصادی حل کند. 
وی اظهار داشت: ‌امروز حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی یکی از نامزدهای ریاست جمهوری که دولت او ، دولت کار و کرامت نامگذاری شده است با تفکر انقلابی آمده تا به مشکلات مردم که عمده آن در حوزه اقتصادی است بپردازد. 
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردیبهشت ماه سال جاری به صورت همزمان برگزار می شوند.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1368

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.