دیدار رییس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با نماینده آیت الله العظمی سیستانی

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / دوشنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۳۹۶ / 0 نظر

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمين سید جواد شهرستاني ضمن خوش آمد گویی، حفظ وحدت و انسجام میان گروههای سیاسی و غیره سیاسی را لازمه رشد کشور دانسته و همگان را به پرهیز از تفرقه و اقدامات وحدت شکنانه برهذر داشتند .

به گزارش «شیعه نیوز»، صبح امروز علاء الدین بروجردی رييس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین حاج سید جواد شهرستانی نماینده تام الاختیار آیت الله العظمی سیستانی دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار علاء الدین بروجردی و تعدادی از اعضاء، گزارشی از فعالیتهای کمیسیون در مباحث داخلی و منطقه ای خدمت نماینده مرجعیت ارائه کردند.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمين سید جواد شهرستاني ضمن خوش آمد گویی، حفظ وحدت و انسجام میان گروههای سیاسی و غیره سیاسی را لازمه رشد کشور دانسته و همگان را به پرهیز از تفرقه و اقدامات وحدت شکنانه برحذر داشتند .

ایشان همچنین تاکید کردند یکی از مشکلات اساسی کشور بحث مدیریت است و حذف نیروهای خوب را تنها به دلایل دیدگاههای حزبی و جناحی، یکی از عوامل اصلی مشکلات مدیریتی در کشور عنوان کردند و خواستار تغییر این روند مخرب شدند .

حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی وجود آراء و دیدگاههای مختلف را موجب رشد و شکوفایی هر چه بیشتر کشور عنوان و بر تقویت پتانسیل ها و نیروهای نخبه  در کشور تاکید کردند.

در این دیدار حجت الاسلام ذوالنور، رئیس کمیته ی هسته ای، سرکار خانم چنارانی نماینده مردم نیشابور، سردار نانوا کناری نماینده بابلسر، علوی نماینده لامرد، دهقانی نماینده میبد، کریمی قدوسی نماینده مشهد، حسن بیگی نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی نیز گزارشی از فعالیت های این کمیسیون ارائه کردند./ 

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1335

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.