نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس:

اقتصاد و فرهنگ اسلامی زمینه ساز حل مشکلات کشور است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب حوزه انتخابیه / جمعه ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۵ / 0 نظر

مشهد ـ نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات ما زمانی حل می شود که احکام دین اسلام در حوزه اقتصاد و فرهنگ و دیگر بخش ها پیاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد کریمی قدوسی ظهر جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد مقدس که در حرم امام هشتم (ع) برگزار شد، اظهار کرد: مشکلات ما زمانی حل می شود که احکام دین اسلام در حوزه اقتصاد و فرهنگ و دیگر بخش ها پیاده شود زیرا مردم اسلام را به طور کامل و در همه زمینه ها می خواهند.

وی افزود: امام خمینی(ره) فرمودند اگر پایم را از اسلام کنار بگذارم مردم مرا کنار می زنند زیرا مردم اسلام را می خواهند و البته در مقابل نیز نظام اسلامی و اسلام ناب محمدی به دنبال تربیت رهبران خداجوی بسیجی است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شاگردان و آموختگان امام راحل و رهبر عظیم الشان انقلاب امثال سید حسن نصرالله، شیخ زکزاکی و عبدالملک حوثی هستند و همه این بزرگان نیز نتیجه مدیریت و تربیت انقلابی هستند.

کریمی قدوسی با اشاره به کلام  رهبر معظم انقلاب که می فرماید جریان منحط غربگرا می خواهد همه امور کشور را به دست بگیرد، تصریح کرد: ما باید در مقابل جریان غرب گرای داخلی بایستیم تا زمینه اسلام  آمریکایی سست شده و نابود شود.

وی گفت: اسلام آمریکایی که در مقابله با اسلام ناب محمدی به وجود آمده، حرف از مردم و رای می زند اما در پشت صحنه معتقد است هر کسی را که دوست دارند باید از صندوق رای بیرون بیاید و نمونه آن هم اتفاقات سال ۸۸ بود.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1305

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.