کریمی قدوسی:

70 درصد مشکلات اقتصادی کشوربدون نیازبه سرمایه حل می شود

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب حوزه انتخابیه / پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۵ / 1 نظر

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت:70 درصد مشکلات اقتصادی کشوربدون نیاز به پول وسرمایه و با اصلاح روندهای اجرایی ومدیریت حل می شود.

جواد کریمی قدوسی عصر چهارشنبه در مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در یکی از مساجد مشهد افزود: حل مشکلات کشور نیاز به بسیج عمومی برای ریشه کن کردن فقر، اعلام مبارزه با ربا دربانکها و مبارزه با قاچاق کالا دارد .
وی ادامه داد: درصورتی که با قاچاق کالا که بصورت گسترده و کانتینری صورت می گیرد، مبارزه شود مشکل اشتغال جوانان رفع خواهد شد زیرا قاچاق کالا اشتغال داخلی را از بین می برد.
کریمی قدوسی ضمن یادآوری عظمت انقلاب اسلامی و تاثیر گذاری این حرکت بر روی کشورهای منطقه خاطر نشان کرد: هرجا به فرمان امام و ولی امر گوش داده ایم موفق شده ایم و هر جا که به کلام رهبری ودستورات اسلام عمل نشده است امورات و کارهای کشور به زمین مانده است و عمل به اقتصاد مقاومتی از آن جمله است.
کریمی قدوسی گفت:انقلاب اسلامی یک فرهنگ ، ایمان ومجموعه اعتقادی و سبک وروش زندگی است که دراسلام خلاصه شده است و مکتب عاشورا و قیام امام حسین (ع) تجسم اهداف آن است.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت :رهبری فرمودند هر کدام از دو نامزد ریاست جمهوری آمریکا یعنی ترامپ یا کلینتون رای بیاورند در چهار سال آینده؛ آن کشور را زمین خواهند زد و نابود می کنند.
وی ادامه داد :شعار و نفرین مرگ برآمریکا مانند دیگر شعارها که به سرنگونی صدام و امثال او منجرشد سرانجام با وعده رهبری مستجاب خواهد شد .
این سخنرانی در مراسم گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد الزهرا(ع) محله طلاب مشهد و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

لینک کوتاه مطلب: http://j-karimi.ir/?v=1271

نظرات کاربران

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.